خرید بک لینک
گیفت کارت
بازی های دخترانه
دانلود اهنگ
گاوصندوق
رزرو آنلاین هتل خارجی
درب خزانه
دانلود رمان جدید
رزرو آنلاین هتل خارجی
دانلود زیرنویس فارسی
باسکول پند
دانلود فیلم با لینک مستقیم
برج خنک کننده
محلول دکتر نوروزیان
خرید سکه سوکر استار ارزان
بتن سخت
فلنج
تبلیغات اینترنتی
تاريخ : 4 شهريور 1396 | 17:20 | نویسنده : 110link | بازدید : 8

عطر ادکلن وان دایرکشن بیتوین آس-One Direction Between Us  عطری است ملایم و شیرین. این عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن وان دایرکشن بیتوین آسOne Direction Between Us عطری است زنانه و شیک.

عطر ادکلن وان دایرکشن بیتوین آس-One Direction Between Us

عطر ادکلن وان دایرکشن بیتوین آس-One Direction Between Us

عطر ادکلن وان دایرکشن بیتوین آس-One Direction Between Us، توسط «Zayn Malik» به بازار معرفی شد. این عطر بوی گرمی دارد و برای استفاده در فصول پاییز و زمستان پیشنهاد می‌شود. Between Us حجمی برابر با ۱۰۰ میلی‌لیتر دارد. بطری این عطر نسبت به نسخه‌های قبلی عطرهای وان دایرکشن، از بلوغ بیشتری بهره برده و استانداردتر شده است. روی بطری نام Between Us و نشان وان دایرکشن با رنگ طلایی دیده می‌شود. گردن و نازل بطری به رنگ طلایی هستند و حالت لوکسی به طرح کلی این عطر اضافه کرده‌اند. یک روبان مشکی‌رنگ به‌وسیله‌ی حلقه‌ای فلزی به گردن Between Us آویخته شده است. روی این روبان، نام گروه محبوب وان دایرکشن با رنگ طلایی چاپ شده است. درپوش بطری، رنگی شفاف دارد و به‌خوبی طرح کلی بطری را تکمیل می‌کند. پس از اسپری‌کردن Between Us روی محل نبضتان بوی پرتقال ماندارین، جوز هندی و زردآلو کنترل اوضاع را در دست می‌گیرد. بوی این ترکیب شیرین و تند، طراوت و هیجان را به شما منتقل می‌کند. پس از مدتی، این نت‌ها جای خود را به نت‌های میانی خواهند داد. نت‌های میانی از ترکیب گل فریزیا، گاردنیا و یاسمین ساخته می‌شوند. بوی این ترکیب گلی، انرژی‌ مثبت و تازگی زیادی را به شما منتقل می‌کند. پس از مدتی طولانی، نت‌های پایانی به‌آهستگی جای نت‌های میانی را خواهند گرفت. گیاه پاتچولی، وانیل و عنبر عناصر سازنده‌ی نت‌های پایانی هستند.

عطر ادکلن لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر وان دایرکشن بیتوین آس

ادکلن وان دایرکشن بیتوین آس

وان دایرکشن بیتوین آس

One Direction Between Us


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 4 شهريور 1396 | 17:17 | نویسنده : 110link | بازدید : 9

عطر ادکلن وان دایرکشن اور مامنت-One Direction Our Moment عطری است ملایم و شیرین. این عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن وان دایرکشن اور مامنتOne Direction Our Moment عطری است زنانه و شیک.

عطر ادکلن وان دایرکشن اور مامنت-One Direction Our Moment

عطر ادکلن وان دایرکشن اور مامنت-One Direction Our Moment

عطر ادکلن وان دایرکشن اور مامنت-One Direction Our Moment، دارای رایحه ای میوه ای و گلی است که اولین عطر بند مسیقی پاپ راک پسران بریتانیایی – ایرلندی به نام وان دایرکشن می باشد . رایحه ی ملایم و شیرین آن بیشتر حاصل میوه های جنگلی ، گریپ فوروت ، انگور قرمز و نت های گلی موجود در ترکیباتش است . اگر به بطری Our Moment نگاه کنید، متوجه طراحی خاص و هندسی آن می‌شوید. اولین چیزی که توجه شما را به خودش جلب می‌کند، تاج نقره‌ای است که از چهار خط باریک فلزی ساخته شده است. روی این تاج، نگین‌های درخشان ریزی کار شده که زیبایی آن را دوچندان می‌کند. روی بطری شیشه‌ای و شش‌وجهی آور مومنت نام Our Moment و پایین آن One Direction با رنگ تیره چاپ شده و دیده می‌شوند. وقتی Our Moment را روی پوست و محل نبض یا لباستان اسپری کنید، به‌سرعت متوجه بوی گریپ‌فروت، میوه‌های جنگلی و انگور قرمز خواهید شد. این ترکیب میوه‌ای و مرکباتی، شادی، طراوت و تازگی را به شما و کسانی که بوی این عطر را استشمام می‌کنند، منتقل می‌کند. در ادامه و با سپری شدن زمان، متوجه تغییر مسیر نت‌های آغازی به‌سوی نت‌های میانی خواهید شد. نت‌های میانی از ترکیب گل‌های فریزیا و یاسمین به همراه بوته‌ی یاسمین تشکیل‌شده‌اند. بوی شیرین این گل‌ها، شادی و نشاط زیادی را ایجاد خواهد کرد. پس از مدتی طولانی، نت‌های پایانی با وجود نت‌های چوبی، گیاه پاتچولی و مشک جای نت‌های میانی را خواهند گرفت.

 • رایحه اولیه : گریپ فوروت – میوه های جنگلی – انگور قرمز
 • رایحه میانی : مانگا – بوته یاسمن – گل یاس
 • رایحه پایه : نت های چوبی – مشک – نعناع هندی

عطر ادکلن لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر وان دایرکشن اور مامنت

ادکلن وان دایرکشن اور مامنت

وان دایرکشن اور مامنت

One Direction Our Moment
ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 4 شهريور 1396 | 17:11 | نویسنده : 110link | بازدید : 19

عطر ادکلن اسپلندور وردور-سبز-Splendor Verdure عطری است خنک و شیرین.عطر ادکلن سریس اسپلندور وردور-سبز-Seris Verdure عطری است مردانه و جذاب.

عطر ادکلن اسپلندور وردور-سبز-Splendor Verdure

عطر ادکلن اسپلندور وردور-سبز-Splendor Verdure،با در نظر گرفتن پخش بو و ماندگاری مناسب برای آقایان خوش پوش گزینه مناسبی می باشد.

پس از اسپری کردن روی پوست بوی نارنج، پرتقال ماندارین، چوب سرو و زنجبیل را استشمام خواهید کرد.پس از مدتی نت‌های میانی به‌آرامی جای نت‌های آغازی را می‌گیرند. نت‌های میانی از ترکیب گل شمعدانی، یاسمین و زنبق ساخته‌شده‌اند. این نت‌های گلی طراوت و انرژی مثبت فراوانی را به شما هدیه می‌کنند. در ادامه و پس از مدتی طولانی نت‌های پایانی از راه رسیده و جای نت‌های میانی را می‌گیرند. این نت‌ها از هل، چرم، عنبر، علف وتیور و چوب سدر تشکیل‌شده‌اند.

 • رایحه اولیه:نارنج، پرتقال ماندارین، چوب سرو و زنجبیل
  رایحه میانی:گل شمعدانی، یاسمین و زنبق
  رایحه پایه:هل، چرم، عنبر، علف وتیور و چوب سدر

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر اسپلندور وردور-سبز

ادکلن اسپلندور وردور-سبز

اسپلندور وردور-سبز

Splendor Verdure
ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 4 شهريور 1396 | 17:10 | نویسنده : 110link | بازدید : 6

عطر ادکلن اسپلندور ارکید-نارنجی-Splendor Orchid عطری است تند و شیرین.عطر ادکلن سریس اسپلندور ارکید-نارنجی-Seris Splendor Orchid عطری است زنانه و لاکچری.

عطر ادکلن اسپلندور ارکید-نارنجی-Splendor Orchid

عطر ادکلن اسپلندور ارکید-نارنجی-Splendor Orchid،با توجه به پخش بو و ماندگاری بالا مناسب انتخابی بسیار مناسب برای آقایان خوش پوش می باشد.

به‌ محض اسپری کردن این عطر روی پوست بوی انبه، لیموی سیسیلی، پرتقال و جوز هندی را استشمام خواهید کرد. این ترکیب تند، مرکباتی و شیرین شادی و هیجان را در شما ایجاد می‌کند. پس از مدتی نت‌های میانی به‌آرامی جای نت‌های آغازی را می‌گیرند. نت‌های میانی از ترکیب انیسه، گریپ‌فروت، چوب و آرتمیسیا ساخته‌شده‌اند.در ادامه و پس از مدتی طولانی نت‌های پایانی از راه رسیده و جای نت‌های میانی را می‌گیرند. این نت‌ها از وانیل ماداگاسکار و مشک سفید تشکیل‌شده‌اند.

بطری Orchid در همان پلتفرم آشنای اسپلندورهای قبلی ساخته شده است؛ با این تفاوت که رنگ به‌کاررفته در طراحی این عطر نارنجی است. روی شیشه در یک کادر مستطیلی و نارنجی‌رنگ نام اسپلندور با رنگ سفید دیده می‌شود. مایع درون بطری از روی شیشه‌ی شفاف آن به‌خوبی دیده می‌شود. درپوش استوانه‌ای Orchid با خطوط نارنجی و موازی‌اش هماهنگی خوبی با طرح داخل بطری ایجاد می‌کند.

 • رایحه اولیه :انبه، لیموی سیسیلی، پرتقال و جوز هندی
  رایحه میانی :انیسه، گریپ‌فروت، چوب و آرتمیسیا
  رایحه پایه :وانیل ماداگاسکار و مشک سفید

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر اسپلندور ارکید-نارنجی

ادکلن اسپلندور ارکید-نارنجی

اسپلندور ارکید

عطر اسپلندور نارنجی

Splendor Orchid


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 4 شهريور 1396 | 17:09 | نویسنده : 110link | بازدید : 7

عطر ادکلن اسپلندور فلاور-قرمز-Splendor Flower عطری است گرم و شیرین.عطر ادکلن سریس فلاور-قرمز-Seris Flower عطری است مردانه و خاص.

عطر ادکلن اسپلندور فلاور-قرمز-Splendor Flower

عطر ادکلن اسپلندور فلاور-قرمز-Splendor Flower،از برند سریس با در نظر داشتن پخش بو و ماندگاری مناسب انتخابی بسیار مناسب برای آقایان خوش پوش می باشد.

پس از اسپری کردن Splendor Flower روی پوست بوی میوه و نارنج را استشمام خواهید کرد. پس از مدتی نت‌های میانی به‌آرامی جای نت‌های آغازی را می‌گیرند. نت‌های میانی از ترکیب گل رز و بنفشه ساخته‌شده‌اند. در ادامه و پس از مدتی طولانی نت‌های پایانی از راه رسیده و جای نت‌های میانی را می‌گیرند. این نت‌ها از چوب صندل، عنبر و مشک تشکیل‌شده‌اند.

بطری Splendor Flower بسیار ساده و درعین‌حال شیک طراحی شده است. روی این بطری تخت در یک کادر قرمزرنگ نان سری Splendor را مشاهده می‌کنید. در میانه‌های شیشه عنوان Flower و نشان تجاری سریس چاپ شده است. مایع درون بطری از روی شیشه به‌خوبی دیده می‌شود. درپوش استوانه‌ای و سفید و قرمز این عطر به‌خوبی با طرح درون بطری هماهنگ شده است.

 • رایحه اولیه:میوه و نارنج
 • رایحه میانی:گل رز و بنفشه
 • رایحه پایه :چوب صندل، عنبر و مشک

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر اسپلندور فلاور-قرمز

ادکلن اسپلندور فلاور-قرمز

عطر سریس اسپلندور فلاور-قرمز

اسپلندور فلاور

Splendor Flower


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 4 شهريور 1396 | 17:08 | نویسنده : 110link | بازدید : 5

عطر ادکلن سریس این ووژ-Seris In Vogue عطری است شیرین.عطر ادکلن سریس این ووژ-Seris In Vogue عطری است زنانه و جذاب.

عطر ادکلن سریس این ووژ-Seris In Vogue

عطر ادکلن سریس این ووژ-Seris In Vogue،یکی دیگر از عطرهای سوئیسی معروف است که طرفداران بسیاری دارد.

وقتی این عطر را روی پوست اسپری کنید، بوی نت‌های سبز و مرکباتی در فضای اطرافتان پخش خواهد شد.با سپری شدن زمان، متوجه جانشینی نت‌های میانی به‌جای نت‌های آغازی خواهید شد. گل‌های سفید و رز با شیرینی خود، احساسات و عواطف عاشقانه‌ی شما را تحریک کرده و جسارت و شجاعت بروز آن‌ها را به شما می‌دهد. انرژی مثبت یکی دیگر از نتایج وجود گل رز در نت‌های میانی است. با گذشت زمان، نت‌های انتهایی با وجود چوب و مشک، به آهستگی جای نت‌های قبلی را می‌گیرند.

اگر به شیشه‌ی In Vogue خوب دقت کنید، متوجه طرح گنبدی شکل و ساده‌ی آن خواهید شد. مایع درون شیشه که به رنگ طلایی تیره ساخته شده، از روی شیشه‌ی شفاف In Vogue قابل مشاهده است. در بطری، استوانه‌ای کشیده است که با رنگ مایع درون شیشه هماهنگی خوبی دارد. روی شیشه، نام In Vogue با خطی زیبا و با هنرمندی ظریفی چاپ شده است. اگر کمی دقیق‌تر به In Vogue نگاه کنید، نشان تجاری برند سریس را که به‌صورت برجسته و بی‌رنگ در پایین شیشه حک شده را خواهید دید.

 • رایحه اولیه:نت‌های سبز و مرکباتی
  رایحه میانی:گل رز و گل‌های سفید
  رایحه پایانی:چوب و مشک

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر سریس این ووژ

ادکلن سریس این ووژ

سریس این ووژ

عطر سریس این ووگ

Seris In Vogue


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 4 شهريور 1396 | 17:07 | نویسنده : 110link | بازدید : 5

عطر ادکلن اسپلندور پینک-قرمز-Seris Splendor Pink عطری است خنک و شیرین.عطر ادکلن سریس اسپلندور پینک-قرمز-Seris Splendor Pink عطری است زنانه و شکیل.

عطر ادکلن اسپلندور پینک-قرمز-Seris Splendor Pink

عطر ادکلن اسپلندور پینک-قرمز-Seris Splendor Pink،با ایجاد انرژی مثبت به تسلط شما به احساسات و غرورتان کمک شایانی خواهند کرد.

اگر این عطر را روی لباس یا محل نبضتان اسپری کنید، بوی پرتقال ماندارین، انگور سیاه، آلو، آناناس، توت فرنگی و سیب در محیط اطرافتان پخش می‌شود. این ترکیب میوه‌ای، شیرینی و خنکی ویژه‌ای را ایجاد می‌کند. این میوه‌ها با بوی خود انرژی، طراوت و تازگی را به شما می‌بخشند. پس از مدتی این نت‌ها جای خود را به نت‌های میانی که همان نت‌های اصلی هستند خواهند داد. گل‌های ماگنولیا، رز، یاسمین، زنبق دره و ارکیده عناصر تشکیل دهنده‌ی نت‌های میانی هستند.

شیشه‌ی اسپلندور پینک مربع و تخت ساخته شده و به راحتی در کیف خانم‌ها جا می‌شود. مایع درون شیشه شفاف و بی‌رنگ بوده و از روی شیشه‌ی آن کاملا قابل رویت است. شیشه با خطوط صورتی تیره و موازی تزیین شده و با در بطری که با همین خط‌ها روی شیشه سوار شده، هماهنگی مناسبی دارد. نام Splendor با خط سفید درون کادری به رنگ صورتی تیره در بالای شیشه دیده‌ می‌شود. نام Pink نیز در قسمت پایین شیشه و کمی بالاتر از نشان تجاری Seris با خطی زیبا و سفید رنگ خودنمایی می‌کند.

 • رایحه اولیه:پرتقال ماندارین، انگور سیاه، آلو، آناناس، توت‌فرنگی و سیب
  رایحه میانی:گل ماگنولیا، رز، یاسمین، زنبق دره و ارکیده
  رایحه پایه:وانیل، چوب درخت سرو، چوب صندل، گیاه پاتچولی، مشک سفید و عنبر

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر اسپلندور پینک-قرمز

ادکلن اسپلندور پینک-قرمز

عطر اسپلندور پینک

اسپلندور قرمز

Seris Splendor Pink


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 4 شهريور 1396 | 17:06 | نویسنده : 110link | بازدید : 5

عطر ادکلن اسپلندور نویر-Splendor Noir عطری است ملایم و تلخ.این عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن سریس اسپلندور نویر-Seris Splendor Noir عطری است مردانه و شیک.

عطر ادکلن اسپلندور نویر-Splendor Noir

عطر ادکلن اسپلندور نویر-Splendor Noir،به دلیل قیمت مناسبی که دارد گزینه مناسبی برای هدیه دادن به عزیزان خود است و مناسب تمام فصول می باشد.

 • رایحه اولیه:نارنگی، برگ یاسمن، انگورفرنگی سیاه، آلو، آناناس، توت فرنگی، سیب
 • رایحه میانی:گل رز، یاسمن، زنبق، ارکیده، ماگنولیا
 • رایحه پایه:وانیل، چوب سدر، چوب صندل، نعناع هندی، مشک سفید، عنبر سائل

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر اسپلندور نویر

ادکلن اسپلندور نویر

اسپلندور نویر

عطر سریس اسپلندور نویر

Splendor Noir


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 4 شهريور 1396 | 17:06 | نویسنده : 110link | بازدید : 5

عطر ادکلن شیخ شیک شماره ۳۰-Shaik Chic No 30 عطری است تند و شیرین.این عطر در سال ۲۰۰۸ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن شیخ شیک شماره ۳۰-Shaik Chic No 30 عطری است زنانه و شکیل.

عطر ادکلن شیخ شیک شماره ۳۰-Shaik Chic No 30

عطر ادکلن شیخ شیک شماره ۳۰-Shaik Chic No 30 ،عطری است خوشبو و زنانه که شروعی نیمه شیرین و شاداب حاصل از ترکیب رایحه میوه گل ساعتی و حسی تند و تیز و فلفلی مانند از نعنای هندی دارد که شروع دلپذیری را برای عطر به وجود می آورند. با گذر زمان رایحه نعنای هندی قوی تر شده و تلخی بیشتری را ایجاد می کند اما حضور رایحه گل های رز و یاس لطافتی را از جنس گل ها به ترکیب عطر اضافه می کنند که تندی و تلخی نعنای هندی را به خوبی کنترل می نماید.

شماره ۳۰ طراحی خاص و منحصربه‌فردی دارد. این بطری دو وجه دارد. یک وجه آن بسیار مدرن و فضایی است. وجه دیگر آن بسیار کلاسیک و مدرن طراحی شده. وجه مدرن آن شما را به یاد موجودات فضایی و عجیب‌وغریب می‌اندازد. اما وجه کلاسیک شماره ۳۰ افسانه‌های قدیمی عربی را یادآور می‌شود. روی در بطری، یک نگین آبی‌رنگ کار شده که مراقب اوضاع‌واحوال اطراف شما است. همین طراحی در بطری، شماره ۳۰ را مرموزتر نشان می‌دهد. مایع طلایی‌رنگ درون بطری از روی شیشه‌ی شفاف آن به‌خوبی دیده می‌شود.

 • رایحه اولیه : میوه شور – هل – ترنج
 • رایحه میانی : نعناع هندی – گل یاس – گل رز – میوه شور
 • رایحه پایه : باقلا تونکا – نعناع هندی – عنبر سائل – وانیل

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر شیخ شیک شماره ۳۰

ادکلن شیخ شیک شماره ۳۰

شیخ شیک شماره ۳۰

Shaik Chic No 30


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 4 شهريور 1396 | 17:04 | نویسنده : 110link | بازدید : 5

عطر ادکلن شیخ شیک شماره ۷۰-Shaik Chic No 70 عطری است شیرین.این عطر در سال ۲۰۰۸ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن شیخ شیک شماره ۷۰-Shaik Chic No 70 عطری است مردانه و شیک.

عطر ادکلن شیخ شیک شماره ۷۰-Shaik Chic No 70

عطر ادکلن شیخ شیک شماره ۷۰-Shaik Chic No 70 ،عطری است نیمه شاداب، تلخ و کاملا مردانه که شروعی شاداب و گیاهی و تلخ حاصل از ترکیب رایحه ترنج و مریم گلی دارد که حسی فلفلی مانند و چوبی مشخصی از سدروس نیز در کنارشان قرار دارد. با گذر زمان رایحه سدروس قوی تر شده و حس تلخ و چوبی بیشتری را به نمایش می گذارد و همزمان با این تغییر رایحه ضعیفی از گل ها نیز در پس زمینه عطر ظاهر می شوند تا تعادل بسیار خوبی را ایجاد کنند.

وقتی به بطری شماره‌ی ۷۰ نگاه می‌کنید، در ابتدا نیمه‌ی پایینی باریک آن توجه شما را به خودش جلب می‌کند. قسمت بالایی مانند یک چتر روی آن سوار شده است. در بطری با رنگ نقره‌ای‌اش به ترکیب کلی بطری شماره‌ی ۷۰ جلوه‌ی ویژه‌ای می‌بخشد. روی بطری، یک مدال نقره‌ای حک شده که روی آن نام شیک شیخ عربی شماره‌ی ۷۰ به‌خوبی دیده می‌شود. مایع طلایی‌رنگ درون بطری از روی شیشه‌ی شفاف آن به‌خوبی دیده می‌شود.

 • رایحه اولیه : پرتقال ، لیمو ، ترنج ، مریم گلی
 • رایحه میانی : گل یاس ، سوسن دره ای
 • رایحه پایه : مشک ، سدر ، نعناع هندی ، چوب صندل ، خس خس

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر شیخ شیک شماره ۷۰

ادکلن شیخ شیک شماره ۷۰

شیخ شیک شماره ۷۰

Shaik Chic No 70


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

خرید سی سی کم