خريد بک لينک
گيفت کارت
رزرو آنلاين هتل خارجي
ثبت شرکت در عمان
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه سوکر استار ارزان
بتن سخت
فلنج
تبلیغات اینترنتی
تاريخ : 4 شهريور 1396 | 16:59 | نویسنده : 110link | بازدید : 13

عطر ادکلن شیخ کلاسیک شماره ۳۳-Shaik Opulent Classic No 33 عطری است گرم و شیرین.این عطر در سال ۲۰۰۷ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلنشیخ کلاسیک شماره ۳۳-Shaik Classic No 33 عطری است زنانه و خاص.

عطر ادکلن شیخ کلاسیک شماره ۳۳-Shaik Opulent Classic No 33

عطر ادکلن شیخ کلاسیک شماره ۳۳-Shaik Opulent Classic No 33 ،عطری است جذاب با رایحه ای وانیلی که شروعی نیمه شیرین و خامه ای مانند از وانیل ترکیب با رایحه ملایمی از گل های زنبق و رز دارد که حس پودری ملایم و بسیار مطبوعی را به عطر اضافه می کنند. با گذر زمان وانیل کمی قوی تر شده و رایحه گل ها نیز قوی تر و مشخص تر می شوند و رایحه پودری و شیک بیشتری را ایجاد می کنند که در کنار آن ها تلخی ضعیفی از چوب ها نیز قرار دارد تا ساختار عطر را جذاب تر و پیچیده تر کند.

با نگاهی به این عطر لوکس مجذوب طراحی ظریف و هوشمندانه‌ی آن می‌شوید. بطری به شکل یک خنجر کوچک ساخته‌ شده که نمادی است از افسانه‌های کهن عربی. با در نقره‌ای رنگی که با یک سنگ زینتی کامل می‌شود، دیگر حرفی درباره‌ی شیشه‌ی کلاسیک شماره ۳۳ باقی نمی‌ماند.

 • رایحه اولیه : گلپر – ترنج – گشنیز
 • رایحه میانی : گل یشم ختایی – گل رز – گل صد تومانی – زنبق
 • رایحه پایه : مشک – باقلا تونکا – وانیل – چوب صندل

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر شیخ کلاسیک شماره ۳۳

ادکلن شیخ کلاسیک شماره ۳۳

شیخ کلاسیک شماره ۳۳

شیخ اپیولنت شیخ کلاسیک شماره ۳۳

Shaik Opulent Classic No 33
ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 4 شهريور 1396 | 16:57 | نویسنده : 110link | بازدید : 16

عطر ادکلن اسپلندور بلک-مشکی- Splendor Black عطری است خنک و شیرین.این عطر در سال ۲۰۱۰ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن اسپلندور بلک-مشکیSplendor Black عطری است مردانه و شیک.

برند سریس یک کارخانه سوئیسی است که به جرات میتوان گفت موفق ترین محصول آن همین عطر اسپلندور مشکی میباشد .عطری با رایحه خنک و شیرین که از پخش بو و ماندگاری بسیار خوبی برخوردار است .

تذکر: شرکت سریس از سال ۲۰۱۲ کارخانه خود را در کشور امارات تاسیس نموده و کلیه محصولات شرکت سریس با آرم Made In UAE تولید میشوند.

 به دلیل استقبال زیاد مشتریان از این عطر شرکت های متفرقه زیادی اقدام به تولید این عطر نموده اند و از نظر ظاهری تفاوت چندانی با نسخه اصلی آن وجود ندارد لذا توصیه میکنیم فریب قیمت پایین در برخی فروشگاههای غیر تخصصی و غیر معتبر را نخورید.

یکی از عطرهای مردانه و خنکی که اتفاقاً قیمت مناسبی هم دارد، عطر ادکلن سریس اسپلندور بلک-مشکی- Seris Splendor Black از برند سوئیسی «سریس» (Seris) است. این عطر برای روزهای بهاری و به‌ویژه تابستانی بسیار مناسب است.

اگر به بطری تخت این عطر نگاه کنید، نام Splendor که در یک کادر مشکی‌رنگ روی شیشه با رنگ سفید چاپ شده را مشاهده می‌کنید. طرح راه‌راه مشکی‌رنگی که روی شیشه کار شده، زیبایی و جدیت آن را دوچندان می‌کند. در بطری هم طرح راه‌راه را روی خودش دارد. در قسمت پایینی شیشه، نشان تجاری سریس که با رنگ مشکی روی آن چاپ شده را مشاهده می‌کنید.

وقتی سریس اسپلندور بلک را روی پوست و محل نبض یا لباستان اسپری کنید، خیلی سریع متوجه بوی نارنج، لیمو و نت‌های سبز خواهید شد. این ترکیب سه‌گانه و مرکباتی باعث بالا رفتن انرژی و هیجان در شما می‌شود. پس از مدتی متوجه تغییر مسیر نت‌های آغازی به‌سوی نت‌های میانی خواهید شد. نت‌های میانی از ترکیب گل‌های فریزیا، زنبق دره و ماگنولیا ساخته‌شده‌اند. این مخلوط گلی، طراوت و تازگی را به روح شما در روزهای داغ تابستان هدیه می‌کنند. انرژی مثبتی که از استشمام بوی این گل‌ها می‌گیرید، تا مدت زیادی ماندگار خواهد بود. پس از مدتی طولانی، نت‌های پایانی با وجود عنبر، مشک سفید و چوب درخت سرو جایگزین نت‌های میانی خواهند شد

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر اسپلندور بلک-مشکی

ادکلن اسپلندور بلک-مشکی

Splendor Black

عطر Splendor Black

ادکلن Splendor Black
ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 4 شهريور 1396 | 16:55 | نویسنده : 110link | بازدید : 16

عطر ادکلن اسپلندور اوشن-آبی-Splendor Ocean عطری است خنک و شیرین. این عطر در سال ۲۰۱۰ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن اسپلندور اوشن-آبی-Splendor Ocean عطری است مردانه و زنانه و جذاب.

عطر ادکلن اسپلندور اوشن-آبی-Splendor Ocean با رایحه ای مرکباتی و طبعی خنک که از پخش و ماندگاری خوبی برخوردار است مناسب فصول گرم سال است.

یکی از عطرهای مردانه و خنکی که اتفاقاً قیمت مناسبی هم دارد، عطر ادکلن اسپلندور اوشن-آبی-Splendor Ocean از برند سوئیسی «سریس» (Seris) است. این عطر برای روزهای بهاری و به‌ویژه تابستانی بسیار مناسب است.

اگر به بطری تخت این عطر نگاه کنید، نام Splendor که در یک کادر آبی رنگ روی شیشه با رنگ سفید چاپ شده را مشاهده می‌کنید. طرح راه‌راه آبی رنگی که روی شیشه کار شده، زیبایی و جدیت آن را دوچندان می‌کند. در بطری هم طرح راه‌راه را روی خودش دارد. در قسمت پایینی شیشه، نشان تجاری سریس که با رنگ آبی روی آن چاپ شده را مشاهده می‌کنید.

عطر اسپلندور آبی در نت اولیه خود از ماندارین ،ترنج ، نمونه های سبز تشکیل شده و در نت میانی اسطوخدوس ، یاسمن و یاس بنفش حضور دارند و در نهایت با مشک و چوب صندل ،سدر ،کهربا و لوبیا تونکا ماندگار میگردد .

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

 
ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 4 شهريور 1396 | 16:54 | نویسنده : 110link | بازدید : 16

عطر ادکلن اسپلندور وردور-سبز-Splendor Verdure عطری است خنک و شیرین.عطر ادکلن سریس اسپلندور وردور-سبز-Seris Verdure عطری است مردانه و جذاب.

عطر ادکلن اسپلندور وردور-سبز-Splendor Verdure

عطر ادکلن اسپلندور وردور-سبز-Splendor Verdure،با در نظر گرفتن پخش بو و ماندگاری مناسب برای آقایان خوش پوش گزینه مناسبی می باشد.

پس از اسپری کردن روی پوست بوی نارنج، پرتقال ماندارین، چوب سرو و زنجبیل را استشمام خواهید کرد.پس از مدتی نت‌های میانی به‌آرامی جای نت‌های آغازی را می‌گیرند. نت‌های میانی از ترکیب گل شمعدانی، یاسمین و زنبق ساخته‌شده‌اند. این نت‌های گلی طراوت و انرژی مثبت فراوانی را به شما هدیه می‌کنند. در ادامه و پس از مدتی طولانی نت‌های پایانی از راه رسیده و جای نت‌های میانی را می‌گیرند. این نت‌ها از هل، چرم، عنبر، علف وتیور و چوب سدر تشکیل‌شده‌اند.

 • رایحه اولیه:نارنج، پرتقال ماندارین، چوب سرو و زنجبیل
  رایحه میانی:گل شمعدانی، یاسمین و زنبق
  رایحه پایه:هل، چرم، عنبر، علف وتیور و چوب سدر

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر اسپلندور وردور-سبز

ادکلن اسپلندور وردور-سبز

اسپلندور وردور-سبز

Splendor Verdure
ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 4 شهريور 1396 | 16:53 | نویسنده : 110link | بازدید : 15

عطر ادکلن اسپلندور ارکید-نارنجی-Splendor Orchid عطری است تند و شیرین.عطر ادکلن سریس اسپلندور ارکید-نارنجی-Seris Splendor Orchid عطری است زنانه و لاکچری.

عطر ادکلن اسپلندور ارکید-نارنجی-Splendor Orchid

عطر ادکلن اسپلندور ارکید-نارنجی-Splendor Orchid،با توجه به پخش بو و ماندگاری بالا مناسب انتخابی بسیار مناسب برای آقایان خوش پوش می باشد.

به‌ محض اسپری کردن این عطر روی پوست بوی انبه، لیموی سیسیلی، پرتقال و جوز هندی را استشمام خواهید کرد. این ترکیب تند، مرکباتی و شیرین شادی و هیجان را در شما ایجاد می‌کند. پس از مدتی نت‌های میانی به‌آرامی جای نت‌های آغازی را می‌گیرند. نت‌های میانی از ترکیب انیسه، گریپ‌فروت، چوب و آرتمیسیا ساخته‌شده‌اند.در ادامه و پس از مدتی طولانی نت‌های پایانی از راه رسیده و جای نت‌های میانی را می‌گیرند. این نت‌ها از وانیل ماداگاسکار و مشک سفید تشکیل‌شده‌اند.

بطری Orchid در همان پلتفرم آشنای اسپلندورهای قبلی ساخته شده است؛ با این تفاوت که رنگ به‌کاررفته در طراحی این عطر نارنجی است. روی شیشه در یک کادر مستطیلی و نارنجی‌رنگ نام اسپلندور با رنگ سفید دیده می‌شود. مایع درون بطری از روی شیشه‌ی شفاف آن به‌خوبی دیده می‌شود. درپوش استوانه‌ای Orchid با خطوط نارنجی و موازی‌اش هماهنگی خوبی با طرح داخل بطری ایجاد می‌کند.

 • رایحه اولیه :انبه، لیموی سیسیلی، پرتقال و جوز هندی
  رایحه میانی :انیسه، گریپ‌فروت، چوب و آرتمیسیا
  رایحه پایه :وانیل ماداگاسکار و مشک سفید

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر اسپلندور ارکید-نارنجی

ادکلن اسپلندور ارکید-نارنجی

اسپلندور ارکید

عطر اسپلندور نارنجی

Splendor Orchid


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 4 شهريور 1396 | 16:52 | نویسنده : 110link | بازدید : 16

عطر ادکلن اسپلندور فلاور-قرمز-Splendor Flower عطری است گرم و شیرین.عطر ادکلن سریس فلاور-قرمز-Seris Flower عطری است مردانه و خاص.

عطر ادکلن اسپلندور فلاور-قرمز-Splendor Flower

عطر ادکلن اسپلندور فلاور-قرمز-Splendor Flower،از برند سریس با در نظر داشتن پخش بو و ماندگاری مناسب انتخابی بسیار مناسب برای آقایان خوش پوش می باشد.

پس از اسپری کردن Splendor Flower روی پوست بوی میوه و نارنج را استشمام خواهید کرد. پس از مدتی نت‌های میانی به‌آرامی جای نت‌های آغازی را می‌گیرند. نت‌های میانی از ترکیب گل رز و بنفشه ساخته‌شده‌اند. در ادامه و پس از مدتی طولانی نت‌های پایانی از راه رسیده و جای نت‌های میانی را می‌گیرند. این نت‌ها از چوب صندل، عنبر و مشک تشکیل‌شده‌اند.

بطری Splendor Flower بسیار ساده و درعین‌حال شیک طراحی شده است. روی این بطری تخت در یک کادر قرمزرنگ نان سری Splendor را مشاهده می‌کنید. در میانه‌های شیشه عنوان Flower و نشان تجاری سریس چاپ شده است. مایع درون بطری از روی شیشه به‌خوبی دیده می‌شود. درپوش استوانه‌ای و سفید و قرمز این عطر به‌خوبی با طرح درون بطری هماهنگ شده است.

 • رایحه اولیه:میوه و نارنج
 • رایحه میانی:گل رز و بنفشه
 • رایحه پایه :چوب صندل، عنبر و مشک

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر اسپلندور فلاور-قرمز

ادکلن اسپلندور فلاور-قرمز

عطر سریس اسپلندور فلاور-قرمز

اسپلندور فلاور

Splendor Flower


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 4 شهريور 1396 | 16:51 | نویسنده : 110link | بازدید : 14

عطر ادکلن سریس این ووژ-Seris In Vogue عطری است شیرین.عطر ادکلن سریس این ووژ-Seris In Vogue عطری است زنانه و جذاب.

عطر ادکلن سریس این ووژ-Seris In Vogue

عطر ادکلن سریس این ووژ-Seris In Vogue،یکی دیگر از عطرهای سوئیسی معروف است که طرفداران بسیاری دارد.

وقتی این عطر را روی پوست اسپری کنید، بوی نت‌های سبز و مرکباتی در فضای اطرافتان پخش خواهد شد.با سپری شدن زمان، متوجه جانشینی نت‌های میانی به‌جای نت‌های آغازی خواهید شد. گل‌های سفید و رز با شیرینی خود، احساسات و عواطف عاشقانه‌ی شما را تحریک کرده و جسارت و شجاعت بروز آن‌ها را به شما می‌دهد. انرژی مثبت یکی دیگر از نتایج وجود گل رز در نت‌های میانی است. با گذشت زمان، نت‌های انتهایی با وجود چوب و مشک، به آهستگی جای نت‌های قبلی را می‌گیرند.

اگر به شیشه‌ی In Vogue خوب دقت کنید، متوجه طرح گنبدی شکل و ساده‌ی آن خواهید شد. مایع درون شیشه که به رنگ طلایی تیره ساخته شده، از روی شیشه‌ی شفاف In Vogue قابل مشاهده است. در بطری، استوانه‌ای کشیده است که با رنگ مایع درون شیشه هماهنگی خوبی دارد. روی شیشه، نام In Vogue با خطی زیبا و با هنرمندی ظریفی چاپ شده است. اگر کمی دقیق‌تر به In Vogue نگاه کنید، نشان تجاری برند سریس را که به‌صورت برجسته و بی‌رنگ در پایین شیشه حک شده را خواهید دید.

 • رایحه اولیه:نت‌های سبز و مرکباتی
  رایحه میانی:گل رز و گل‌های سفید
  رایحه پایانی:چوب و مشک

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر سریس این ووژ

ادکلن سریس این ووژ

سریس این ووژ

عطر سریس این ووگ

Seris In Vogue


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 4 شهريور 1396 | 16:50 | نویسنده : 110link | بازدید : 16

عطر ادکلن اسپلندور پینک-قرمز-Seris Splendor Pink عطری است خنک و شیرین.عطر ادکلن سریس اسپلندور پینک-قرمز-Seris Splendor Pink عطری است زنانه و شکیل.

عطر ادکلن اسپلندور پینک-قرمز-Seris Splendor Pink

عطر ادکلن اسپلندور پینک-قرمز-Seris Splendor Pink،با ایجاد انرژی مثبت به تسلط شما به احساسات و غرورتان کمک شایانی خواهند کرد.

اگر این عطر را روی لباس یا محل نبضتان اسپری کنید، بوی پرتقال ماندارین، انگور سیاه، آلو، آناناس، توت فرنگی و سیب در محیط اطرافتان پخش می‌شود. این ترکیب میوه‌ای، شیرینی و خنکی ویژه‌ای را ایجاد می‌کند. این میوه‌ها با بوی خود انرژی، طراوت و تازگی را به شما می‌بخشند. پس از مدتی این نت‌ها جای خود را به نت‌های میانی که همان نت‌های اصلی هستند خواهند داد. گل‌های ماگنولیا، رز، یاسمین، زنبق دره و ارکیده عناصر تشکیل دهنده‌ی نت‌های میانی هستند.

شیشه‌ی اسپلندور پینک مربع و تخت ساخته شده و به راحتی در کیف خانم‌ها جا می‌شود. مایع درون شیشه شفاف و بی‌رنگ بوده و از روی شیشه‌ی آن کاملا قابل رویت است. شیشه با خطوط صورتی تیره و موازی تزیین شده و با در بطری که با همین خط‌ها روی شیشه سوار شده، هماهنگی مناسبی دارد. نام Splendor با خط سفید درون کادری به رنگ صورتی تیره در بالای شیشه دیده‌ می‌شود. نام Pink نیز در قسمت پایین شیشه و کمی بالاتر از نشان تجاری Seris با خطی زیبا و سفید رنگ خودنمایی می‌کند.

 • رایحه اولیه:پرتقال ماندارین، انگور سیاه، آلو، آناناس، توت‌فرنگی و سیب
  رایحه میانی:گل ماگنولیا، رز، یاسمین، زنبق دره و ارکیده
  رایحه پایه:وانیل، چوب درخت سرو، چوب صندل، گیاه پاتچولی، مشک سفید و عنبر

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر اسپلندور پینک-قرمز

ادکلن اسپلندور پینک-قرمز

عطر اسپلندور پینک

اسپلندور قرمز

Seris Splendor Pink


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 4 شهريور 1396 | 16:48 | نویسنده : 110link | بازدید : 10

عطر ادکلن اسپلندور نویر-Splendor Noir عطری است ملایم و تلخ.این عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن سریس اسپلندور نویر-Seris Splendor Noir عطری است مردانه و شیک.

عطر ادکلن اسپلندور نویر-Splendor Noir

عطر ادکلن اسپلندور نویر-Splendor Noir،به دلیل قیمت مناسبی که دارد گزینه مناسبی برای هدیه دادن به عزیزان خود است و مناسب تمام فصول می باشد.

 • رایحه اولیه:نارنگی، برگ یاسمن، انگورفرنگی سیاه، آلو، آناناس، توت فرنگی، سیب
 • رایحه میانی:گل رز، یاسمن، زنبق، ارکیده، ماگنولیا
 • رایحه پایه:وانیل، چوب سدر، چوب صندل، نعناع هندی، مشک سفید، عنبر سائل

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر اسپلندور نویر

ادکلن اسپلندور نویر

اسپلندور نویر

عطر سریس اسپلندور نویر

Splendor Noir


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 4 شهريور 1396 | 16:47 | نویسنده : 110link | بازدید : 14

عطر ادکلن شیخ شیک شماره ۳۰-Shaik Chic No 30 عطری است تند و شیرین.این عطر در سال ۲۰۰۸ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن شیخ شیک شماره ۳۰-Shaik Chic No 30 عطری است زنانه و شکیل.

عطر ادکلن شیخ شیک شماره ۳۰-Shaik Chic No 30

عطر ادکلن شیخ شیک شماره ۳۰-Shaik Chic No 30 ،عطری است خوشبو و زنانه که شروعی نیمه شیرین و شاداب حاصل از ترکیب رایحه میوه گل ساعتی و حسی تند و تیز و فلفلی مانند از نعنای هندی دارد که شروع دلپذیری را برای عطر به وجود می آورند. با گذر زمان رایحه نعنای هندی قوی تر شده و تلخی بیشتری را ایجاد می کند اما حضور رایحه گل های رز و یاس لطافتی را از جنس گل ها به ترکیب عطر اضافه می کنند که تندی و تلخی نعنای هندی را به خوبی کنترل می نماید.

شماره ۳۰ طراحی خاص و منحصربه‌فردی دارد. این بطری دو وجه دارد. یک وجه آن بسیار مدرن و فضایی است. وجه دیگر آن بسیار کلاسیک و مدرن طراحی شده. وجه مدرن آن شما را به یاد موجودات فضایی و عجیب‌وغریب می‌اندازد. اما وجه کلاسیک شماره ۳۰ افسانه‌های قدیمی عربی را یادآور می‌شود. روی در بطری، یک نگین آبی‌رنگ کار شده که مراقب اوضاع‌واحوال اطراف شما است. همین طراحی در بطری، شماره ۳۰ را مرموزتر نشان می‌دهد. مایع طلایی‌رنگ درون بطری از روی شیشه‌ی شفاف آن به‌خوبی دیده می‌شود.

 • رایحه اولیه : میوه شور – هل – ترنج
 • رایحه میانی : نعناع هندی – گل یاس – گل رز – میوه شور
 • رایحه پایه : باقلا تونکا – نعناع هندی – عنبر سائل – وانیل

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر شیخ شیک شماره ۳۰

ادکلن شیخ شیک شماره ۳۰

شیخ شیک شماره ۳۰

Shaik Chic No 30
ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,