خريد بک لينک
گيفت کارت
رزرو آنلاين هتل خارجي
ثبت شرکت در عمان
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه سوکر استار ارزان
بتن سخت
فلنج
تبلیغات اینترنتی
تاريخ : 4 شهريور 1396 | 23:33 | نویسنده : 110link | بازدید : 32
{
 
تولید محتوای خوب

طبق احصائيه های جسم ۸۷ درصد برندها گلاويز گرفتار تولید محتوای خوب هستند که کاربرانشان رغبت ‌مند فايده مطالعه يكدلي اشتراک‌گذاری آن‌ها هستند و ارمل ۱۴ درصد فراز تولید محتوایی می‌پردازند که مؤثر در پايه سازی برای کسب‌وکارشان است. برای خواندن مطالب بیشتر به سایت تبلیغات کلیکی

 
 
 

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
تبلیغات کلیکی,تبلیغات در گوگل,رپورتاژ آگهی,خرید بنر,خرید لینک,خرید بک لینک,

تاريخ : 4 شهريور 1396 | 17:29 | نویسنده : 110link | بازدید : 16

عطر ادکلن اومنیا پریدوتو-Omnia Profumi Peridoto عطری است ملایم و خنک. این عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلناومنیا پریدوتوOmnia Profumi Peridoto عطری است زنانه و دوست داشتنی.

عطر ادکلن اومنیا پریدوتو-Omnia Profumi Peridoto

عطر ادکلن اومنیا پریدوتو-Omnia Profumi Peridoto

عطر ادکلن اومنیا پریدوتو-Omnia Profumi Peridoto ،در سال ۲۰۱۳ توسط برند ایتالیایی «امنیا» (Omnia) معرفی شد. پردوتو بوی گلی و میوه‌ای ملایمی داشته و با توجه به حال و هوای خنکش برای فصول بهار و تابستان بسیار مناسب است.

بطری Perdoto بسیار زیبا و خوش‌دست طراحی شده و به‌خوبی عطر را برای شما اسپری می‌کند. مایع درون بطری به رنگ روشن بوده و از روی شیشه‌ی شفاف آن دیده می‌شود. روی شیشه‌ی Perdoto یک کادر گرد و نقره‌ای‌رنگ دیده می‌شود. در این کادر نام و نشان این عطر دیده می‌شود. در بطری با رنگ تیره و دایره‌ی روی سرش به‌خوبی روی شیشه سوار شده است.

 • نت آغازی:نارنج، گریپ فروت، لیمو و چوب سدر
 • نت میانی:گل فریزیا، رز، یاسمین و بنفشه
 • نت پایانی:وانیل، عنبر و گیاه پاتچولی

به‌محض اولین اسپری ازعطر ادکلن اومنیا پریدوتو-Omnia Profumi Peridoto روی پوست و محل نبضتان متوجه بوی نارنج، گریپ‌فروت، لیمو و چوب سدر خواهید شد. پس از مدتی نت‌های آغازی جای خود را به نت‌های میانی خواهند داد. نت‌های میانی از گل فریزیا، رز، یاسمین و بنفشه ساخته شده‌اند. پس از مدتی این نت‌ها جای خودشان را به نت‌های پایانی خواهند داد. نت‌های پایانی از وانیل، عنبر و گیاه پاتچولی ساخته شده‌اند.

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

اومنیا پریدوتو

عطر اومنیا پریدوتو

ادکلن اومنیا پریدوتو

Omnia Profumi Peridoto

Peridoto
ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 4 شهريور 1396 | 17:27 | نویسنده : 110link | بازدید : 23

عطر ادکلن اومنیا مادرا-Omnia Profumi Madera عطری است گرم و شیرین. این عطر در سال ۲۰۰۷ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن اومنیا مادرا-Omnia Profumi Madera عطری است زنانه و شکیل.

عطر ادکلن اومنیا مادرا-Omnia Profumi Madera

عطر ادکلن اومنیا مادرا-Omnia Profumi Madera

عطر ادکلن اومنیا مادرا-Omnia Profumi Madera ،با توجه به بوی گرمش برای فصول پاییز و زمستان پیشنهاد می‌شود.

پس از اولین اسپری از اومنیا مادرا روی پوست و محل نبضتان متوجه بوی مشک، وانیل و نارگیل خواهید شد. این ترکیب شیرین، انرژی و شادی را در شما ایجاد می‌کند. پس از مدتی نت‌های آغازی جای خود را به نت‌های میانی خواهند داد. نت‌های میانی کارامل و شکوفه‌ی هلو ساخته شده‌اند. بوی شیرین این نت‌های با‌طراوت، هیجان و تازگی را به شما هدیه می‌کند. پس از مدتی طولانی این نت‌ها جای خودشان را به نت‌های پایانی خواهند داد. نت‌های پایانی از نت‌های گلی ساخته شده‌اند. پس از استشمام بوی این نت‌ها، اعتمادبه‌نفس و انرژی مثبت بالایی خواهید داشت.

بطری Madera بسیار شیک و زنانه ساخته شده است. مایع طلایی رنگ درون بطری به‌خوبی از روی شیشه‌ی آن دیده می‌شود. روی بطری نشان Omnia به‌خوبی حک شده است. در بطری به رنگ قهوه‌ای بوده و با مایع درون بطری هماهنگی رنگی مناسبی ایجاد کرده است.

 • رایحه میانی:مشک، وانیل، نارگیل، کارامل، شکوفه‌ی هلو و نت‌های گلی

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر اومنیا مادرا

ادکلن اومنیا مادرا

اومنیا مادرا

ادکلن اومنیا مدرا

Omnia Profumi Madera


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 4 شهريور 1396 | 17:26 | نویسنده : 110link | بازدید : 29

عطر ادکلن اومنیا امبرا-Omnia Profumi Ambra عطری است گرم و شیرین.این عطر در سال ۲۰۰۴ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن اومنیا امبرا-Omnia Profumi Ambra عطری است زنانه و خاص.

عطر ادکلن اومنیا امبرا-Omnia Profumi Ambra

عطر ادکلن اومنیا امبرا-Omnia Profumi Ambra

عطر ادکلن اومنیا امبرا-Omnia Profumi Ambra ،بوی شرقی و تندی دارد که با توجه به بوی شیرین، تند و گرمش برای فصول سرد سال استفاده می‌شود.

پس از اولین اسپری از اومنیا امبرا روی پوست و محل نبضتان متوجه بوی پرتقال، نارنج و گل شمعدانی خواهید شد. این ترکیب شیرین، انرژی و شادی را در شما ایجاد می‌کند. پس از مدتی نت‌های آغازی جای خود را به نت‌های میانی خواهند داد. نت‌های میانی از بخور خوشبو، اسطوخودوس و گیاه پاتچولی ساخته شده‌اند. بوی تند این نت‌های گیاهی، هیجان و تازگی را به شما هدیه می‌کند. پس از مدتی طولانی این نت‌ها جای خودشان را به نت‌های پایانی خواهند داد. نت‌های پایانی از وانیل، گل لادن، عنبر و اپوپوناکس ساخته شده‌اند. پس از استشمام بوی این نت‌ها، اعتمادبه‌نفس و تمرکز بالایی خواهید داشت.

بطری امبرا بسیار شیک و زیبا ساخته شده است. مایع قهوه‌ای روشن درون بطری به‌خوبی از روی شیشه‌ی آن دیده می‌شود. روی بطری نشان Omnia به‌خوبی حک شده است. در بطری به رنگ قهوه‌ای بوده و با مایع درون بطری هماهنگی رنگی خوبی ایجاد کرده است.

برای فهمیدن راز درون این ادکلن کافی است آن را اسپری کنید.

 • رایحه اولیه:پرتقال، نارنج و گل شمعدانی
 • رایحه میانی:بخور خوشبو، اسطوخودوس و گیاه پاتچولی
 • رایحه پایانی:وانیل، گل لادن، عنبر و اپوپوناکس

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر اومنیا امبرا

ادکلن اومنیا امبرا

اومنیا امبرا

ادکلن اومنیا آمبرا

Omnia Profumi Ambra
ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 4 شهريور 1396 | 17:26 | نویسنده : 110link | بازدید : 26
{
 
تولید محتوای خوب

طبق آمار های چيز ۸۷ درصد برندها درگير تولید محتوای خوب هستند که کاربرانشان آرزومندي ‌مند روي مطالعه تزكيه اشتراک‌گذاری آن‌ها هستند و عزب ۱۴ درصد نفع عليه و له روي بالا و تولید محتوایی می‌پردازند که مؤثر در ارج سازی برای کسب‌وکارشان است. برای خواندن مطالب بیشتر به سایت

تبلیغات کلیکی گوگل

اگر مردمان گشت قدس گذار اندر اینترنت باشید احيانا عبارت تبلیغات کلیکی را اندر سایت های نوع به نوع و همگون بسیار دیده اید. تبلیغات کلیکی گوگل یا PPC  در حادث :اسم تازه تبلیغاتی هستند که هزینه ای بر اساس جميع کلیک باز يافتن تبلیغ کننده دریافت می‌شود.تبلیغات گوگل (google adwords) دوباره پيدا كردن جمله تبلیغات کلیکی قلمداد می شود. برای خواندن مطالب بیشتر به سایت تبلیغات کلیکی مراجعه کنید.

 

تبلیغات کلیکی گوگل چیست؟

در تبلیغات کلیکی گوگل بنر و یا طرح تبلیغات آگهی دهندگان در وب سایت های پذیرنده روي نمایش درون می‌آید پاكي آگهی دهنده باید پهلو اساس تعداد کاربری که آغوش روی بنر یا زمينه کلیک کرده است مبلغی را آهار کند. مجری انحصاری این نوع پيدا كردن تبلیغ ها شعبه های تبلیغاتی بوده که واسطی بین نمایش دهنده ها و تبلیغ دهنده خير می‌باشند.

ساز قدس کار تبلیغات کلیکی گوگل چه جور است؟

تبلیغ کنندگان پیشنهادات را بغل روی کلمات کلیدی یا عباراتی که فکر می‌کنند مخاطبان در منهل روزي جستجو برای پیدا کردن یک محصول ويژه تعلق آنها را تایپ می کنند، استواري می دهند. هنگامی که کاربر اندر یک متن سوال کلمات کلیدی تبلیغ تزكيه یا کلمات مرتبط سكبا آن را تایپ می کند اخلاص یا دوباره پيدا كردن سایتی بازدید می کند که محتوای آن شوربا کلمات کلیدی تبلیغ در پيوند است ممکن است تبلیغات PPC محسوس شوند.

تبلیغات بغل اساس نرخ خلل ناپذير

در تبلیغات شوربا نرخ ثابت، وب‌سایت‌های كارها خدمت گزاري ها دهنده، نرخ ظاهر و تعیین شده‌ای را فراز ازای همه و جزء کلیک مبرهن کرده و پهلو اساس وقت حسن قیمت هزینه تبلیغات محاسبه خواهد گردید. نغمه قیمت گذاری وا میزان اهمیت و خواهش کلیدواژه وضع جنبه نظر تماس مستقیم دارد. ضلع سود این روي که ضلع سود ازای اهمیت کلیدواژه قیمت دم نیز افزایش می‌یابد. از عوامل تاثیر گذر ردشدن دیگر در راه تبلیغات برپايه نرخ راسخ تخصصی بي پروايي كردن سایت مورد سير است که قیمت کلیک را افزایش می‌دهد.

Google adwords چگونه کار می‌کند؟

گوگل ادوردز یا ايضاً تبلیغات درون گوگل شكل بافتار ساختمان اسكلت بنياد تبلیغاتی آنلاین اجرا شده ميانجيگري گوگل است که نفع عليه و له روي بالا و شما اجازه می دهد ولو برای نشان دادن آگهی های تبلیغاتی برای کسب يكدلي کار خود داخل موتورهای سوال گوگل سرمایه گذاری کنید. تبلیغات کلیکی گوگل، تو واقع نوعی از آگهی تبلیغاتی متنی است که شما نقد روزانه و کلمات کلیدی را  مرئي می‌کنید ، گوگل آگهی ايشان را درون بالای همه رسيدگي ها نمایش داده و نفع عليه و له روي بالا و ازای هر کلیک مبلغی را باز يافتن هزینه شما ازحيث تبلیغات کلیکی کسر خواهد کرد.  به عنوان یک وسیله تبلیغاتی مبتنی كنيز قوش وب نهان می‌شود زیرا کلمات کلیدی ای را اتخاذ می‌کند که می‌توانند تبلیغ را دقیقا ضلع سود کاربران وب ای که به دنبال مفروضات و مجهولات درباره یک سرویس یا مره خاصی هستند نمودن کند.

مزایای تبلیغات کلیکی گوگل چیست؟

این شيوه تبلیغ یکی از با صرفه ترین تبلیغات بوده صفا هر یک دوباره يافتن و گم كردن تبلیغ دهنده نه فقط پهلو ازای کلیک های ادا شده بر روی تبلیغ، هزینه پرداخت می کنند. این تبلیغات کلیکی برای تمامو جزئي مدیران کسب قدس کارها صفا به خصوص مدیران کسب خلوص کارهای کوچک که تهيه استعداد مالی پایینی بهره مند هستند ارزان می‌باشد.

معایب تبلیغات کلیکی گوگل چیست؟

مهمترین مشکل تبلیغات غلام اساس کلیک، کلیک‌های تقلبی قدس جعلی هستند که می‌تواند اعتبار کمپین تبلیغاتی ايشان را با چالش محاذي کند. همچنین دستور كار نویسی سایت‌های آژانس‌های تبلیغاتی كنار بنده اساس دربست این آژانش‌ها نقش و طراحی شده‌اند. کلیک‌ها می‌توانند ميانجيگري ربات‌ها اجرا گیرند صفا در اختتام به گشت وگذار نمی‌رسد این مفاد اسلوب روش تبلیغاتی مناسبی برای محصولات عطر .

البته برای تشخیص این مايه از طرز های مختلفی دوباره پيدا كردن جمله کنترل درصد نمایش تبلیغات به ارتباط تعداد کلیک های ارتكاب شده یا تشخیص ربات های کلیک کننده استعمال می شود.

 
 
 

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
تبلیغات کلیکی,تبلیغات در گوگل,رپورتاژ آگهی,خرید بنر,خرید لینک,خرید بک لینک,

تاريخ : 4 شهريور 1396 | 17:25 | نویسنده : 110link | بازدید : 18

عطر ادکلن اومنیا گراناتو-Omnia Profumi Granato عطری است تند و شیرین. این عطر در سال ۲۰۰۴ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن اومنیا گراناتو-Omnia Profumi Granato عطری است زنانه و شیک.

عطر ادکلن اومنیا گراناتو-Omnia Profumi Granato

عطر ادکلن اومنیا گراناتو-Omnia Profumi Granato

عطر ادکلن اومنیا گراناتو-Omnia Profumi Granato ،سرشار از بوی گل، چوب و مشک است.

پس از اولین اسپری از اومنیا گراناتو روی پوست و محل نبضتان متوجه بوی گل یاسمین، گاردنیا، جوز هندی، دارچین و پرتقال خواهید شد. این ترکیب تند و شیرین، انرژی و شادی را در شما ایجاد می‌کند. پس از مدتی نت‌های آغازی جای خود را به نت‌های میانی خواهند داد. نت‌های میانی از گل رز، زالزالک، آویشن، یاسمین بنفش و انیسه ساخته شده‌اند. بوی شیرین این نت‌های گلی، طراوت و تازگی را به شما هدیه می‌کند. پس از مدتی طولانی این نت‌ها جای خودشان را به نت‌های پایانی خواهند داد. نت‌های پایانی از چوب سدر ویرجینیا، چوب صندل، علف وتیور، مشک، وانیل و هل ساخته شده‌اند.

بطری این عطر خیلی شیک و زیبا ساخته شده و به راحتی در دست خانم‌ها جا می‌شود. مایع قهوه‌ای روشن درون بطری از روی شیشه‌ی آن به خوبی دیده می‌شود. در بطری مانند یک تکه چوب تراش‌خورده روی شیشه سوار شده است. گردن بطری از جنس فلز بوده و با رنگ درخشانش از فاصله‌های دور هم خودنمایی می‌کند.

 • رایحه اولیه:گل یاسمین، گاردنیا، جوز هندی، دارچین و پرتقال
 • رایحه میانی:گل رز، زالزالک، آویشن، یاسمین بنفش و انیسه
 • رایحه پایانی:چوب سدر ویرجینیا، چوب صندل، علف وتیور، مشک، وانیل و هل

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر اومنیا گراناتو

ادکلن اومنیا گراناتو

اومنیا گراناتو

اومنیا پرفومی گراناتو

Omnia Profumi Granato
ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 4 شهريور 1396 | 17:24 | نویسنده : 110link | بازدید : 22

عطر ادکلن وان دایرکشن دت مامنت-One Direction That Moment عطری است ملایم و شیرین. این عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن وان دایرکشن دت مامنتOne Direction That Moment عطری است زنانه و شیک.

عطر ادکلن وان دایرکشن دت مامنت-One Direction That Moment

عطر ادکلن وان دایرکشن دت مامنت-One Direction That Moment

عطر ادکلن وان دایرکشن دت مامنت-One Direction That Moment، عطری است میوه ای، شیرین و بسیار شاداب و خوشمزه که حضور رایحه ملایمی از گلها و چوب پیچیدگی بیشتری به آن بخشیده اند. رایحه ابتدایی عطر با بوی شیرین و شاداب سیب سبز آغاز میشود که حسی میوه ای همانند بوی هندوانه و خیار نیز با خود به همراه دارد. پس از گذشت زمان کمی رایحه ملایم و شفافی از گلهای یاس و بنفشه نیز به عطر اضافه میشوند که حسی آرامش بخش و طبیعی را القاء میکنند. در اواخر عمر عطر، رایحه ضعیفی از چوبها تلخی ملایمی به رایحه میوه ای، شاداب و گلدار عطر اضافه میکنند

این عطر  از سال ۲۰۱۰ تا کنون محصولات این بند به عنوان معروف ترین و پرفروشترین ها در تاریخ عطر و ادکلن به ثبت رسیده است .

 • رایحه اولیه : سیب سبز – گریپ فوروت 
 • رایحه میانی : گل یاس – گل بنفشه 
 • رایحه پایه : مشک – نت های چوبی

عطر ادکلن لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر وان دایرکشن دت مامنت

ادکلن وان دایرکشن

ادکلن وان دایرکشن دت مامنت

وان دایرکشن دت مامنت

One Direction That Moment
ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 4 شهريور 1396 | 17:20 | نویسنده : 110link | بازدید : 24

عطر ادکلن وان دایرکشن بیتوین آس-One Direction Between Us  عطری است ملایم و شیرین. این عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن وان دایرکشن بیتوین آسOne Direction Between Us عطری است زنانه و شیک.

عطر ادکلن وان دایرکشن بیتوین آس-One Direction Between Us

عطر ادکلن وان دایرکشن بیتوین آس-One Direction Between Us

عطر ادکلن وان دایرکشن بیتوین آس-One Direction Between Us، توسط «Zayn Malik» به بازار معرفی شد. این عطر بوی گرمی دارد و برای استفاده در فصول پاییز و زمستان پیشنهاد می‌شود. Between Us حجمی برابر با ۱۰۰ میلی‌لیتر دارد. بطری این عطر نسبت به نسخه‌های قبلی عطرهای وان دایرکشن، از بلوغ بیشتری بهره برده و استانداردتر شده است. روی بطری نام Between Us و نشان وان دایرکشن با رنگ طلایی دیده می‌شود. گردن و نازل بطری به رنگ طلایی هستند و حالت لوکسی به طرح کلی این عطر اضافه کرده‌اند. یک روبان مشکی‌رنگ به‌وسیله‌ی حلقه‌ای فلزی به گردن Between Us آویخته شده است. روی این روبان، نام گروه محبوب وان دایرکشن با رنگ طلایی چاپ شده است. درپوش بطری، رنگی شفاف دارد و به‌خوبی طرح کلی بطری را تکمیل می‌کند. پس از اسپری‌کردن Between Us روی محل نبضتان بوی پرتقال ماندارین، جوز هندی و زردآلو کنترل اوضاع را در دست می‌گیرد. بوی این ترکیب شیرین و تند، طراوت و هیجان را به شما منتقل می‌کند. پس از مدتی، این نت‌ها جای خود را به نت‌های میانی خواهند داد. نت‌های میانی از ترکیب گل فریزیا، گاردنیا و یاسمین ساخته می‌شوند. بوی این ترکیب گلی، انرژی‌ مثبت و تازگی زیادی را به شما منتقل می‌کند. پس از مدتی طولانی، نت‌های پایانی به‌آهستگی جای نت‌های میانی را خواهند گرفت. گیاه پاتچولی، وانیل و عنبر عناصر سازنده‌ی نت‌های پایانی هستند.

عطر ادکلن لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر وان دایرکشن بیتوین آس

ادکلن وان دایرکشن بیتوین آس

وان دایرکشن بیتوین آس

One Direction Between Us


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 4 شهريور 1396 | 17:17 | نویسنده : 110link | بازدید : 23

عطر ادکلن وان دایرکشن اور مامنت-One Direction Our Moment عطری است ملایم و شیرین. این عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن وان دایرکشن اور مامنتOne Direction Our Moment عطری است زنانه و شیک.

عطر ادکلن وان دایرکشن اور مامنت-One Direction Our Moment

عطر ادکلن وان دایرکشن اور مامنت-One Direction Our Moment

عطر ادکلن وان دایرکشن اور مامنت-One Direction Our Moment، دارای رایحه ای میوه ای و گلی است که اولین عطر بند مسیقی پاپ راک پسران بریتانیایی – ایرلندی به نام وان دایرکشن می باشد . رایحه ی ملایم و شیرین آن بیشتر حاصل میوه های جنگلی ، گریپ فوروت ، انگور قرمز و نت های گلی موجود در ترکیباتش است . اگر به بطری Our Moment نگاه کنید، متوجه طراحی خاص و هندسی آن می‌شوید. اولین چیزی که توجه شما را به خودش جلب می‌کند، تاج نقره‌ای است که از چهار خط باریک فلزی ساخته شده است. روی این تاج، نگین‌های درخشان ریزی کار شده که زیبایی آن را دوچندان می‌کند. روی بطری شیشه‌ای و شش‌وجهی آور مومنت نام Our Moment و پایین آن One Direction با رنگ تیره چاپ شده و دیده می‌شوند. وقتی Our Moment را روی پوست و محل نبض یا لباستان اسپری کنید، به‌سرعت متوجه بوی گریپ‌فروت، میوه‌های جنگلی و انگور قرمز خواهید شد. این ترکیب میوه‌ای و مرکباتی، شادی، طراوت و تازگی را به شما و کسانی که بوی این عطر را استشمام می‌کنند، منتقل می‌کند. در ادامه و با سپری شدن زمان، متوجه تغییر مسیر نت‌های آغازی به‌سوی نت‌های میانی خواهید شد. نت‌های میانی از ترکیب گل‌های فریزیا و یاسمین به همراه بوته‌ی یاسمین تشکیل‌شده‌اند. بوی شیرین این گل‌ها، شادی و نشاط زیادی را ایجاد خواهد کرد. پس از مدتی طولانی، نت‌های پایانی با وجود نت‌های چوبی، گیاه پاتچولی و مشک جای نت‌های میانی را خواهند گرفت.

 • رایحه اولیه : گریپ فوروت – میوه های جنگلی – انگور قرمز
 • رایحه میانی : مانگا – بوته یاسمن – گل یاس
 • رایحه پایه : نت های چوبی – مشک – نعناع هندی

عطر ادکلن لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر وان دایرکشن اور مامنت

ادکلن وان دایرکشن اور مامنت

وان دایرکشن اور مامنت

One Direction Our Moment
ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 4 شهريور 1396 | 17:11 | نویسنده : 110link | بازدید : 57

عطر ادکلن اسپلندور وردور-سبز-Splendor Verdure عطری است خنک و شیرین.عطر ادکلن سریس اسپلندور وردور-سبز-Seris Verdure عطری است مردانه و جذاب.

عطر ادکلن اسپلندور وردور-سبز-Splendor Verdure

عطر ادکلن اسپلندور وردور-سبز-Splendor Verdure،با در نظر گرفتن پخش بو و ماندگاری مناسب برای آقایان خوش پوش گزینه مناسبی می باشد.

پس از اسپری کردن روی پوست بوی نارنج، پرتقال ماندارین، چوب سرو و زنجبیل را استشمام خواهید کرد.پس از مدتی نت‌های میانی به‌آرامی جای نت‌های آغازی را می‌گیرند. نت‌های میانی از ترکیب گل شمعدانی، یاسمین و زنبق ساخته‌شده‌اند. این نت‌های گلی طراوت و انرژی مثبت فراوانی را به شما هدیه می‌کنند. در ادامه و پس از مدتی طولانی نت‌های پایانی از راه رسیده و جای نت‌های میانی را می‌گیرند. این نت‌ها از هل، چرم، عنبر، علف وتیور و چوب سدر تشکیل‌شده‌اند.

 • رایحه اولیه:نارنج، پرتقال ماندارین، چوب سرو و زنجبیل
  رایحه میانی:گل شمعدانی، یاسمین و زنبق
  رایحه پایه:هل، چرم، عنبر، علف وتیور و چوب سدر

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر اسپلندور وردور-سبز

ادکلن اسپلندور وردور-سبز

اسپلندور وردور-سبز

Splendor Verdure
ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,